Bemutatkozás

Megköszönöm érdeklődését, hogy felkereste autósiskolánk honlapját. Engedje meg, hogy döntésében segítséget nyújtsak, hogy miért a BELVÁROSI AUTÓSISKOLA Kft.-t válassza a kívánt kategória megszerzéséhez:

Autósiskolánk kis létszámú oktatói csapattal áll szerződésben,akik az évek során bizonyították rátermettségüket, minőségi munkát végeznek versenyképes bérezéssel.A Belvárosi autósiskolánál nem a tanulóink mennyisége határozza meg az képzőszerv “nagyságát”,hanem az oktatás minősége!A minőségi oktatás érdekében mi nem vállaljuk túl magunkat,ugyanis minden hónapban legfeljebb annyi számú jelentkezőt fogadunk,akiknek a gyakorlati képzését is vállalni tudjuk!Nálunk nics több hónapos várakozási idő az eléleti vizsga után!A vezetési órák folyamatos ütemben zajlanak,nincsenek hetes várakozások.

Oktatóautóink részben újak,folyamatosan karbantartottak és tiszták illetve fertőtlenítettek.

• Töb,mint húsz éves oktatási tapasztalat áll mögöttünk
  • pótóráink díja azonos az alapóráink árával, mert a több gyakorlást és ezáltal a biztosabb tudást szolgálja, nem pedig a tandíj emelését illetve kiegészítését
  • nem csak árainkkal, hanem szolgáltatásunk színvonalával is szeretnénk versenyképesek maradni
  • fontosnak tartjuk, hogy leendő ügyfeleink a tanfolyam elvégzése után elégedetten távozzanak és ajánljanak minket barátaiknak, ismerőseiknek
  • nálunk távoktatásban is (e-learning) végezhetsz KRESZ tanfolyamot , ha nincs időd tantermi oktatáson részt venni MINDEZT FELÁR NÉLKÜL!
  • törekszünk a gyorsaságra (igényekhez és képességekhez mérten), a rugalmas személyre szabott időbeosztásra a gyakorlati vezetés terén is

Célunk közös, hogy „ Te is partner légy az úton!”

Köszönöm,hogy elolvasta!

Üdvözlettel:Birta Gábor iskolavezető